Перещепинский професійний ліцейНеділя, 25.07.2021, 16:42

Ви зайшли як Гость | Група "Гости" | RSS
Головна | Доска объявлений | Мій профіль | Вихід
Меню сайту

Наше опитування
Оцініть сайт
Всього відповідей: 161

Головна » Дошка оголошень (14)[ Добавити оголошення ]

Накази по ліцею [3] Бюлетень самоврядування [2]
Новини [9]

Єдиний урок – патріотизму «Ціною життя».
14 грудня 2012 року в Перещепинському професійному ліцеї був проведений єдиний урок до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Були запрошені ліквідатори Вороненко Анатолій Петрович та Продан Андрій Васильович, які цікаво і змістовно розповіли про героїчні будні ліквідаторів аварії. Наскільки згуртувала ця біда усіх людей не тільки в України, але і за кордоном. Учні задавали багато питань про життя в тридцяти кілометровій зоні в момент аварії, та в сучасний час. Які засоби захисту від радіації використовували ліквідатори, на якій техніці працювали, який проміжок часу дозволялося працювати на об’єкті та ще багато інших питань цікавило молодь ліцею.
Організаторами цієї зустрічі були директор Перещепинського професійного ліцею Олена Олександрівна Вайло та заступник директора з навчально-виховної роботи Нестеренко Тетяна Петрівна.
Майстри виробничого навчання Іванова Марина Георгіївна та Лаврик Алла Георгіївна разом з учнями групи з професії «Лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу, обліковець з реєстрації бухгалтерський даних» Гергель Світланою, Гулінько Юлією, Зінов'євою Анастасією, Канавою Людмилою, Ситник Валентиною, Фісюк Юлією, Шмігельською Мариною провели цей захід.
Усі групи перших –третіх курсів взяли активну участь в конкурсі малюнків «Скорбота пам’яті людської».

Адміністрація
Перещепинського
професійного ліцею
В нашім місті | Переглядів: 830 | Дата: 17.12.2012 | Коментарі (0)

Проблема виховання підростаючого покоління хвилює людей з давніх-давен. В різні часи, в різних країнах по різному намагалися її вирішити. Начебто і держава, і навчальні заклади, і батьки займаються вихованням молоді, а рівень дитячих правопорушень чомусь зростає.
Правопорушення, здійснені неповнолітніми – це небезпечне соціальне явище, оскільки, по-перше негативно впливають на формування особистості; по-друге завдають значної шкоди суспільству через втрату трудових ресурсів; по-третє, відіграють значну роль у формуванні рецедивної злочинності.
Одним із напрямів у боротьбі зі злочинністю взагалі та злочинністю неповнолітніх, зокрема, є профілактична діяльність.
В нашому навчальному закладі адміністрація приділяє велику увагу цій проблемі. Перещепинський професійний ліцей плідно співпрацює з працівниками Новомосковського МВ ГУМВС України в Дніпропетровській обл.. Головними напрямами профілактики правопорушень серед неповнолітніх можна вважати: правове виховання, організація дозвілля, профілактика вживання алкоголю та наркотиків. В ліцеї проводиться місячник правових знань, відкриті години, бінарні уроки, лекції, семінарні заняття на теми: «Кримінальна відповідальність неповнолітніх», «Профілактика кримінальних злочинів», «Чи знаєш ти свої права». Неодноразово учні ліцею зустрічались з наркологом Новомосковської районної центральної лікарні Куліушем Р.І., де обговорювали теми: «Як кинути палити!», «Чому я палю?», «Скажи наркотикам – ні!».
Керівник волонтерської групи Вайло Олена Олександрівна провела засідання, на якому учні зачитували та обговорювали статті майора міліції Новомосковського МВ ГУМВС Попової Т.. Підводячи підсумки волонтери попередили учнів схильних до правопорушень не допускати своє життя під негативні впливи. Заступник директора з НВР Нестеренко Т.П. в кожній групі прочитала лекцію на тему: «Людина – найвища цінність у світі», викладач права Гончаренко Н.В. провела 10.12.2012 року відкритий урок з присутністю виконуючого обов’язки дільничного інспектора Перещепинського міського відділу міліції старшого сержанта Чурсінова К.К.. Майстри виробничого навчання Гринфельд Л.С., Мальченко Н.Л., Колєснікова А.К., Іщенко Р.О., Перерва О.І., Нартова Л.О., Лаврик А.Г., Іванова М.Г., Курусь О.І., Стратій С.О., Чорний К.В. та класні керівники Шара Н.Ф., Гришина А.В., Саблукова Т.В. під керівництвом старшого майстра Убоженко М.О. розробили буклети «Недопустити правопорушення», учні перших і других курсів випустили стіннівки «Я і мої права.»
Для того, щоб зайняти учнів в позаурочний час в нашому начальному закладі організовані спортивні гуртки з волейболу, футболу, настільного тенісу, керівники Горюватко О.В. і Шкуропій С.О., Інтернет гурток «Вірус» під керівництвом Бидзана В.Г. і Вайла Ю.В. Нещодавно спортсмени ліцею привезли перші і другі місця з зональних змагань серед ПТНЗ області.
Адміністрація навчального закладу вдячна начальнику Новомосковського МВ ГУМВС України в Дніпропетровській області полковнику міліції Гавриленко Миколі Івановичу і виконуючому обов’язки начальника Перещепинського міського відділу міліції капітану міліції Деленді Віталію Олексійовичу за постійну правову допомогу нашому навчальному закладу. Така робота дисциплінує учнів і налаштовує їх на позитивні емоції.

Директор
Перещепинського
професійного ліцею
О.О.Вайло
і заст. директора з НВР
Т.П.Нестеренко.
В нашім місті | Переглядів: 723 | Дата: 17.12.2012 | Коментарі (0)

7 грудня 2012 року в м. Перещепино відбулося урочисте відкриття «АТБ», в якому активну участь приймали учні Перещепинського професійного ліцею Марченко Юрій, Юрченко Олександр, Овечко Владислав, Король Віталій, Кисюк Руслана, Гаркавий Микола, Пальчикова Віта, Литовченко Олександр.
Учні приймали участь з 7-00 годин ранку до 19-00 вечора. Всім було цікаво. Програма відкриття була насиченою. Учні були задоволені роботою, яку вони виконували, відчули нелегку працю працівника торговельного комплексу, але й таку цікаву. Потік людей був дуже великий. Учні розважали клієнтів, роздавали шари, запрошували клієнтів до приймання участі в розіграшах, стояли біля кас і бажаючих приймати участь в розіграші реєстрували чеки.
Бажаю усім учням успіхів в житті, бути вірними обраній професії, яку були набули в ріднім ліцеї. Не забувайте свою Альма-Матір ---- Перещепинський професійний ліцей. Успіхів у подальшому житті!

Директор Перещепинського
професійного ліцею : О.О.ВАЙЛО
В нашім місті | Переглядів: 580 | Дата: 17.12.2012 | Коментарі (0)

28 листопада 2012 року в Перещепинському професійному ліцеї пройшов захід до 141 річчя з дня народження Лесі Українки. До ліцею були запрошені артисти Дніпропетровського академічного українського музично-драматичного театру ім.. Т.Г.Шевченка. Учні (200 чоловік) мали можливість подивитись драматичну поему на одну дію «В катакомбах». Версія провідного майстра сцени Вілена Головка. В цій драматичній поемі було розглянуто питання ким народжується на світ людина – «Рабом злиденним чи вільним, непідвладним, богорівним ?». На ці та інші запитання шукає відповідь герой поеми раб-неофіт з християнської громади, що мешкає в катакомбах і вирішує свої життєві проблеми за допомогою своїх потенціальних «братів та сестер». Також учні зустрілися з єпископом, дияконом, старим рабом, християнином-купцем, сестрою Анціллодеєю та іншими «братами і сестрами» християнської громади.

Леся Українка використала цікавий літературний прийом – цілком «свіжий» погляд на «нове» вчення. Це відкриває глядачеві можливість разом із артистом-виконавцем простежити, що, керуючись християнськими засадами, можна запропонувати людині, та ще й такій, яка опинилась у надзвичайно тяжких обставинах.
Хочемо подякувати артистам Дніпропетровського академічного українського музично-драматичного театру ім.. Т.Г.Шевченка за святкову атмосферу, яка панувала в нашому залі і чекатимемо на нові зустрічі.

Адміністрація Перещепинського професійного ліцею
В нашім місті | Переглядів: 375 | Дата: 10.12.2012 | Коментарі (0)

Вітальне слово губернатора Олександра Вілкула учням професійно-технічних навчальних закладів Дніпропетровської області з нагоди Дня знань

 

Дорогі учні!

Щиро вітаю вас із початком нового навчального року!

Це важливий і відповідальний етап у вашому житті, який відкриває великі можливості й перспективи.

Ви – учні найпрестижніших професійно-технічних училищ Дніпропетровщини та України. Ваша енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення в науці та на виробництві, у спорті та мистецтві. Плідно навчайтесь, будьте ініціативними, розкривайте свій потенціал. Вам будувати майбутнє рідного регіону і держави.

За підтримки нашого Президента Віктора Федоровича Януковича в рамках проекту «Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти» в області створюється система «школа-виш/птнз-перше робоче місце», метою якої є адаптація освіти до сучасного ринку праці. Завдяки цьому підвищується ваша конкурентоспроможність як фахівців. Для цього вже два роки поспіль проводяться «Ярмарки вакансій». Відбувається ефективна співпраця профтехучилищ області з роботодавцями провідних підприємств регіону.

Влада системно підтримує розвиток молоді. Щорічно кращі учні професійно-технічних навчальних закладів отримують обласні стипендії. У 2012 році розмір обласної іменної стипендії було збільшено на третину, і зараз вона складає 850 гривень на місяць.

Дніпропетровщина стала пілотним регіоном для впровадження проекту Європейського Фонду Освіти «Поліпшення системи професійно-технічної освіти шляхом прогнозування та адаптації умінь і навичок, соціального партнерства та вдосконалення використання ресурсів». Завдяки реалізації проекту будуть визначені актуальні потреби в робочих кадрах у виробничій сфері регіону.

Для якісної підготовки спеціалістів на базі навчальних закладів разом із підприємствами ми створюємо новітні навчально-практичні центри, де ви маєте можливість отримати знання та навички, необхідні для вашої подальшої професійної діяльності.

Перед початком нового навчального року для вас відкрито Дніпропетровський обласний молодіжний центр з метою сприяння вашому працевлаштуванню, обміну інформацією та досвідом.

Дорогі учні!

                   Бажаю вам цікавого й плідного навчального року і високих досягнень задля розвитку Дніпропетровської області та процвітання всієї України!

 

З повагою

Голова Дніпропетровської

облдержадміністрації                   Олександр Вілкул

В нашім місті | Переглядів: 1038 | Дата: 06.09.2012

Вітальне слово губернатора Олександра Вілкула викладачам, майстрам професійно-технічних навчальних закладів та педагогічним, науково-педагогічним працівникам вищих навчальних закладів Дніпропетровської області з нагоди Дня знань

 

Шановні педагоги!

Щиро вітаю вас із початком навчального року!

Разом зі своїми вихованцями ви розпочинаєте шлях до нових звершень і здобутків.

Важливий життєвий досвід, знання і професійні навички, якими ви ділитесь зі своїми учнями і студентами, висока духовна атмосфера навчального процесу сприяють вихованню високоосвічених, ініціативних молодих людей, які розбудовують Дніпропетровщину та Україну.

За підтримки нашого Президента Віктора Федоровича Януковича у Дніпропетровській області вже два роки поспіль реалізується проект «Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти». Його мета – розвиток системи освіти, її адаптація до сучасного ринку праці, підвищення престижу професії педагога.

Шановні освітяни!

Дякую вам за наполегливу і самовіддану працю. Бажаю міцного здоров’я, оптимізму та наснаги у вашій благородній просвітницькій справі!

 

З повагою

Голова Дніпропетровської

облдержадміністрації                                      Олександр Вілкул

В нашім місті | Переглядів: 348 | Дата: 06.09.2012

18 травня 2012 року на територію Перещепинського професійного ліцею завітав євроавтобус , який привіз іноземну делегацією  з представниками Литви, Латвії, , Болгарії, Польщі.  Дні Європи в Перещепинському професійному ліцеї пройшли весело і цікаво. Організатори подбали про те, щоб цей захід надовго запам’ятався усім учасникам. І це їм вдалося. 

         В ліцеї було відкрито „європейське містечко”. Крім великої кількості молоді та гостей були: заступник Перещепинського міського голови Погоріла Ніна Степанівна, від партії Регіонів Настека Наталія Олександрівна. Були щирі привітання та палкі промови. Потім був огляд та ознайомлення з експозицією  „Європа – наш спільний дім”. Відбулися різноманітні конкурси і вікторини. Працювали майстер – класи з Петриківської розписи, керівник Рабинович Наталія Олександрівна, Голубєва Марина Павлівна, з орігамі – майстер виробничого навчання нашого ліцею Іщенко Раїса Олександрівна, швачка – вишивальниця – майстер виробничого навчання Гринфельд Людмила Сергіївна.

До зали були запрошені методист  навчально -  методичного центру профтехосвіти Дніпропетровської області Киба Надія Василівна з класними керівниками профтехосвіти області. Цей захід було перетворено на велике свято.

Підводячи підсумок такого необхідного та актуального заходу ми можемо сміливо сказати,  що реально відбулося спілкування молоді світу без кордонів. 

 

 

 

Директор Перещепинського

професійного ліцею:                                Олена Олександрівна Вайло

В нашім місті | Переглядів: 433 | Дата: 11.06.2012 | Коментарі (0)

http://depositfiles.com/files/ex9yw1gmn

http://depositfiles.com/files/ec63avuof


В нашім місті | Переглядів: 445 | Дата: 30.03.2012 | Коментарі (1)

25 вересня 2010 року Перещепинська міська рада Новомосковського району НАГОРОДИЛА МЕДАЛЛЮ "ПОЧЕСНИЙ ГРОМАДЯНИН" ВАЙЛО ОЛЕНУ ОЛЕКСАНДРІВНУ 

Колектив Перещепинського професійного ліцею вітає з нагородою!

В нашім місті | Переглядів: 542 | Дата: 27.09.2010 | Коментарі (0)

Увага! 17.09.2010 р. відбудеться  "Свято здоров'я і козацької звитяги".  Запрошуються учні та випускники ліцею.
Накази по ліцею | Переглядів: 724 | Дата: 14.09.2010

Форма входу

Пошук

Товариші сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Copyright MyCorp © 2021